Vytlačiť

022 Katalógový list žiaka strednej školy

. Kategória: Pedagogická dokumentácia

022 Katalógový list žiaka strednej školy Katalógový list žiaka je určený pre stredné školy. Vypísanie listu je kmeňovou dokumentáciou pre existenciu žiaka na škole. Je podkladom pre neskoršie vypracovanie dokladov o vzdelaní.

Katalógový list žiaka patrí medzi základnú pedagogickú dokumentáciu a povinnosť používať ho ukladá školský zákon. Katalógový list žiaka predstavuje súhrn identifikačných údajov o žiakovi a jeho zákonných zástupcoch, prehľad o vyučovacích predmetoch a dosiahnutých výsledkoch v procese výchovy a vzdelávania. Katalógový list schválený MŠVVaŠ SR je na základne záväznej objednávky školám distribuované poštovou zásielkou spoločne s ostatnými tlačivami určenými na aktuálnu etapu školského roka. V prípade, že má škola zakúpenú licenciu na program eTlačivá, môže použiť tlačivo nachádzajúce sa v tomto programe.

Skladové číslo: 49 442 3
Platnosť tlačiva:29.7.2016 -

Objednajte si licenciu eTlačivá a používajte pedagogickú dokumentáciu a školské tlačivá elektronicky. Tlačivo si môžete zakúpiť aj v papierovej podobe prostredníctvom Strediska školských tlačív, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .


» KÚPIŤ eTlačivá  


ELEKTRONICKÉ TLAČIVÁ

RADY ZADARMO

Dostávajte užitočné rady a novinky e-mailom zadarmo.